Tour de Chant OSF 2018

De Tour de Chant OSF is een liedjesprogramma voor Amsterdamse ouderen in Amsterdamse buurthuizen, huizen van de wijk, bibliotheken, verzorgingshuizen en overige ontmoetingscentra voor ouderen. De uitvoeringen vinden in de ochtend of middag plaats. De toegang is openbaar en in principe gratis (afhankelijk van de gewoonten van de locatie).





Ruim twee uur lang brengen vijf finalisten van het Ouderen Songfestival onder begeleiding van artistiek leider en pianist Kees van Zantwijk hun repertoire ten gehore. Iedere Tour de Chant is anders, maar gevarieerd en bruisend is het programma altijd. Met een repertoire dat uiteenloopt van jazz tot pop, van chanson tot levenslied, van klassieke aria tot populaire meezinger.

De afgelopen jaren heeft Stichting JAM het concept met succes diverse keren uitgevoerd in een aantal Amsterdamse tehuizen. Dankzij een subsidie van de Gemeente Amsterdam is het dit jaar mogelijk de Tour de Chant OSF op grotere schaal te organiseren: frequenter, verspreid over geheel Amsterdam en in meer uiteenlopende locaties.

De Tour de Chant OSF 2018 vindt plaats in de maanden juni tot en met september 2018.

Wilt u een Tour de Chant in uw locatie?
Stuur een e-mail of bel: info@ouderensongfestival.nl / 020 - 622 01 83.


Tour de Chant OSF 2018 Programma

01. zondag 3 juni 15.30-17.00 uur
De Witte Boei - Oostelijke Eilanden
Kleine Wittenburgerstraat 201
Bill Monsour - Frits van der Ven - Sara Suvaal

02. zondag 24 juni 14.00-16.00 uur
Leo Polakhuis - Amsterdam Nieuw-West
Saaftingestraat 8
Adriaan Kok - Anne Wirix - Elly Spruyt - Klaas Visscher - Nien Besselink

03. dinsdag 26 juni 14.00-16.00 uur
Buurthuis Holendrecht - Zuidoost
Holendrechtplein 38
Anna Stoop - Elly Spruyt - Frits van der Ven - Lia van Hees - Nien Besselink

04. vrijdag 6 juli 14.00-16.00 uur
Buurthuis Bonte Kraai - Zuidoost
Kraaiennest 68
Elly Spruyt - Greetje van der Veer - John Spoel - Klaas Visscher

05. zondag 8 juli 14.00-16.00 uur
Huis van de Buurt De Klinker - Kinkerbuurt
Borgerstraat 45
Anne Wirix - Ferry Verschuijl - Greetje van der Veer - John Spoel - Luc Runderkamp

06. vrijdag 20 juli 11.00-13.00 uur
OBA Spaarndammerbuurt - Spaarndammerbuurt
Spaarndammerstraat 490
Anita van der Donk - Anne Wirix - Bill Monsour - Elly Spruyt - Guido Lamm

07. vrijdag 20 juli 17.00-18.00 uur
Buurtcamping Gaasperdam - Gaasperplas
Gaasperpark
Anne Wirix - Elly Spruyt - John Spoel

08. zondag 22 juli 10.30-12.00 uur
De Flesseman - Nieuwmarktbuurt
Nieuwmarkt 77
Anita van der Donk - Bill Monsour - Lya van Beersum

09. woensdag 25 juli 13.00-15.00 uur
Het Schouw - Buikslotermeer
Dollardplein 2
Anne Wirix - Bert Tielemans - Bill Monsour - Ferry Verschuijl - Olga Bakker

10. vrijdag 27 juli 16.00-18.00 uur
Huis van de Wijk Buitenveldert - Buitenveldert
Arent Janszoon Ernststraat 112
Carla Hopman - Guido Lamm - Joop Laan - Roza Groot - Wilma de Boer

11. zaterdag 28 juli 16.00-17.00 uur (Besloten)
Occo Hofje - Grachtengordel
Nieuwe Keizersgracht 94
Bill Monsour - Greetje van der Veer - John Spoel

MUZIKAAL RECES

12. maandag 20 augustus 14.00-16.00 uur
De Roode Bioscoop - Centrum West
Haarlemmerplein 7
Roza Groot - Nien Besselink - John Spoel - Anita van der Donk

13. donderdag 23 augustus 14.00-16.00 uur
Buurthuis Archipel - Indische Buurt
Makassarplein 1
Roza Groot - Bert Tielemans - Greetje van der Veer - Ferry Verschuyl

14. woensdag 29 augustus 10.00-12.00 uur
OBA Mercatorplein - Mercatorbuurt
Mercatorplein 89
Joop Laan - Nien Besselink - Guido Lamm - Anita van der Donk - Adriaan Kok

15. donderdag 30 augustus 10.00-12.00 uur
OBA Buitenveldert - Buitenveldert
Willem van Weldammelaan 5
Roza Groot - Bert Tielemans - Carla Hopman - Luc Runderkamp

16. dinsdag 4 september 14.00-16.00 uur
OBA Molenwijk - Molenwijk
Molenwijk 21
Heleen Butijn - Olga Bakker - Dirk aan het Rot - Klaas Visscher - Wilma de Boer

17. woensdag 12 september 14.00-16.00 uur
Huis van de Wijk Waterlandplein - Waterlandpleinbuurt
Waterlandplein 302
Elly Spruyt - Anita van der Donk - Frits van der Ven - John Spoel

18. vrijdag 14 september 14.00-16.00 uur
Huis van de Wijk De Boeg - De Baarsjes
Hoofdweg 395-A
Joop Laan - Nien Besselink - Greetje van der Veer - Roza Groot - Wilma de Boer

19. zondag 16 september 14.00-16.00 uur
’t Landhuis - Bos en Lommer
Gerard Callenburgstraat 38
Bill Monsour - Nien Besselink - John Spoel - Inna Tishchenko

20. woensdag 19 september 14.00-15.00 uur
Onze Lieve Vrouwe Kapel - Oosterparkbuurt
Oosterpark 9
Joop Laan - Greetje van der Veer - Anita van der Donk

21. vrijdag 21 september 14.00-16.00 uur
Huis van de Wijk Rivierenbuurt - Rivierenbuurt
President Kennedylaan 142 / hoek Rijnstraat
John Spoel - Frits van der Ven - Nien Besselink - Guido Lamm

22. zondag 23 september tijd ntb
Owika Burenfestival | De Witte Boei - Oostelijke Eilanden
Kleine Wittenburgerstraat 201
John Spoel - Olga Bakker - Bert Tielemans

23. donderdag 27 september 10.00-12.00 uur
OBA Banne - Banne Buiksloot
Bezaanjachtplein 249
Lia van Hees - Guido Lamm - Luc Runderkamp - Dirk aan het Rot

24. zondag 30 september 14.00-16.00 uur
’t Landhuis - Bos en Lommer
Gerard Callenburgstraat 38
Frits van der Ven - Luc Runderkamp - Lya van Beersum - Elly Spruyt

25. donderdag 4 oktober 14.00-16.00 uur
Woonzorgcentrum De Schutse - Slotervaart
Comeniusstraat 20
Greetje van der Veer - Luc Runderkamp - Inna Tishchenko - Nien Besselink


U kunt ons vinden op social media:

Voor meer informatie of specifieke vragen, neem contact op met ons.
 •  info@ouderensongfestival.nl
 •  telefoon: 020-622 01 83
Het Ouderen Songfestival is een activiteit van Stichting JAM
Webmaster