HALVE FINALES 2017

Presentatie in handen van Yvonne Ristie

Ouderen Songfestival Combo
Kees van Zantwijk, piano
André van Damme, drums
Paul Mulder, contrabas en basgitaar
Pieter Slijkoord, saxen en klarinet



Data, locaties, kandidaten en jury van de halve finales 2017:

zondag 22 oktober 2017
Aanvang 14.00 uur

Kaarten via de kassa van het theater
Online: Posthuis Theater in Heerenveen
Telefonisch: 0513 - 61 94 94

Halve finalisten HEERENVEEN

1 Marianne de Rijke finalist | Zeur niet (Annie M.G. Schmidt / Harry Bannink)
2 Elly Spruyt finalist | He's funny that way (Neil Moret / Richard Whiting)
3 Adriaan Kok | Non ti scordar di me (Domenico Furnò / Ernesto De Curtis)
4 Trea van Leeuwen | Just an Illusion (Cees Tol / Thomas Tol / Jan Tuijp)
5 Luc Runderkamp | Romeo en Julio (Jules de Corte)
6 Anna Stoop | Liefste (Jesse) (Janis Ian / Martine Bijl)
7 Ferry Verschuyl finalist | The hungry years (Neil Sedaka / Howard Greenfield / Hal Linden)
8 Wilma de Boer finalist | Die Juliska aus Budapest (uit de operette Maske in Blau) (Fred Raymond / Heinz Hentschke / Günther Schwenn)
9 Jack Cross | I am I said (Neil Diamond)
10 Roza Groot | Als de liefde niet bestond (Toon Hermans)
11 Sip de Jong | Just Friends (John Klenner / Sam M. Lewis)
12 Anja Leek | Amsterdam huilt (Kees Manders)
13 Jan Elias | How do I stop loving you? (Artie Butler / Norman Martin)
14 Heleen Butijn finalist | Herfst (Feico de Leeuw / Heleen Butijn)
15 Lia van Hees | Cheek to cheek (Irving Berlin)
16 Guido Lamm finalist | Mooi (Maarten van Roozendaal)
17 Inna Tishchenko finalist | Mijn Kiev (Igor Shamo)
18 Sara Suvaal finalist | Good morning heartache (Irene Higginbotham / Ervin Drake / Dan Fisher)

JURY
Ben Lansink
(voorzitter) | Moniek Miedema | Joop Mulder | Simone Scheffer | Stan Paardekooper

zondag 15 oktober 2017
Aanvang 14.00 uur

Kaarten via de kassa van het theater
Online: Theater aan de Slinger in Houten
Telefonisch: 030 - 630 51 24

Halve finalisten HOUTEN

1 Stan Rotteveel | My way (Jacques Revaux / Paul Anka)
2 Anita van der Donk | In de nacht ben jij gekomen (John Collee / Jacques Herb)
3 Wil Stravers finalist | Stars (Claude-Michel Schönberg / Alain Boublil)
4 Lya van Beersum finalist | Where do you start (Johnny Mandel / Alan & Marilyn Bergman)
5 Chris van Goch | The wild rover (Ierse traditional)
6 Milly Baroni | Vivat Vivaldi (Antonio Vivaldi / Milly Baroni)
7 Wil Lamers | Margootje (Harry Bannink / Annie M.G. Schmidt)
8 Thea Neerings finalist | What a difference a day made (Maria Grever / Stanley Adams)
9 Bill Monsour finalist | There is a garden (Leonard Bernstein)
10 Rina Roepius finalist | Zwarte Lola (Johnny Hoes)
11 Paul Herber finalist | Bad Bad Leroy Brown (Jim Croce)
12 Nien Besselink | De bokken en de schapen (Jan Boerstoel / Frans Ehlhart)
13 Ingejan Holslag | Largo al factotum (Gioacchino Rossini | versie Tom Manders (Dorus)
14 Marijke Bruin  | Voltooid leven (Marijke Bruin)
15 Wim van de Ven | Laat me (Alice Dona / Sylvain Lebel / Herman Pieter de Boer)
16 John Spoel | Dat ene moment (André Hazes) afwezig
17 Carla Hopman finalist | I could have danced all night (Alan Jay Lerner / Frederick Loewe)
18 Bob Bullée finalist | The World We Knew (Over and Over) (Bert Kaempfert / Herbert Rehbein / Carl Sigman)

JURY
Ben Lansink
(voorzitter) | Henk Kreukniet | Lily Kok | Ruud Douma





U kunt ons vinden op social media:

Voor meer informatie of specifieke vragen, neem contact op met ons.
 •  info@ouderensongfestival.nl
 •  telefoon: 020-622 01 83
Het Ouderen Songfestival is een activiteit van Stichting JAM
Webmaster